VEIDO KAUKĖ PIGMENTINEI ODAI

 • VEIDO KAUKĖ PIGMENTINEI ODAI

  Skaičiuojama...

  Talpa: 27 gr 

  Gamintojas
 • DR. ALTHEA MARINE ANTI-BLEMISH MASK VEIDO KAUKĖ SU JŪROS DUMBLIAIS 

  Marine Anti-Blemish Mask – korėjietiška, pigmentaciją mažinanti lakštinė kaukė, kuri skatina natūralų odos atsinaujinimą su pagrindiniu ingredientu Crithmum Maritimum Extract, kuris taip pat žinomas kaip „žaliasis retinolis”. Su kitomis būtinomis medžiagomis ši kaukė padeda pagerinti odos tekstūrą, išblukusią veido odos spalvą ir stabdo jos senėjimą. Siekiant geresnių rezultatų, lakštinę kaukę rekomenduojama naudoti su „Oasis Soothing Mask“ lakštine veido kauke.

  Sudėtyje gausų odai naudingo jūros dumblių ekstrakto, kurie ramina pleiskanojančią ir sausą odą. Jūros dumblių ir aukščiausios kokybės laktobacilų kombinacija skatina negyvų ląstelių švelnų pašalinimą nuo gyvojo odos sluoksnio.

  Ši lakštinė veido kaukė itin tinka brandžiai veido odai, pagerina odos elastingumą, aprūpina odą būtinomis maistinėmis medžiagomis ir mažina odos problemas. Taip pat apsaugo odą nuo išorinio palinkos poveikio ir drėgmės praradimo.

  Naudojimas:
  • Nuprauskite veidą ir nuvalykite odą toniku.
  • Išimkite lakštinę kaukę iš maišelio ir švelniai išskleiskite.
  • Nuimkite plėvelę ir švelniai uždėkite lakštinę kaukę ant veido.
  • Palikite lakštinę kaukę 15-20 minučių, po to įmasažuokite likusią esenciją į odą.
  • Norint pasiekti efektyviausių rezultatų, rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę, 4 savaites, atsižvelgiant į odos atsinaujinimo ciklą.
  Dėmesio!

  Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti ant pažeistos ar sudirgusios odos. Pasirodžius alerginėms reakcijoms nustoti naudoti. Saugoti, kad nepatektų į akis. Patekus, išplaukite švariu vėsiu tekančiu vandeniu.