Apie studiją

 • MB „EPSTUDIJA“ įkūrėjos Eurelijos mylimas manikiūrininkės darbas tęsėsi virš 20 metų, o baigusi meistrės karjerą, neatitolo nuo šios srities ir ėmėsi profesionalių priemonių pardavimo. Įkūrė grožio saloną ir parduotuvę Šilutės mieste. Eurelija puikiai supranta tiek grožio profesionalų, tiek klienčių poreikius, todėl atrinko ir meistrėms siūlo tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančias priemones.

  Salonas EPSTUDIJA pasižymi plačiu spektru priemonių nagų priežiūrai, grožiui ir kūno puoselėjimui. Mielai skiriame dėmesį savo klientams: konsultuojame dėl priemonių, jų skirtumų, tarpusavio derinimo bei pasidaliname klientų atsiliepimais.

  Įvertinta meistrių, gamintojų ir profesionalų, Eurelija perkėlė savo studiją ir į internetinę erdvę atidarydama el. parduotuvę Queenstouch.lt. Internetinėje parduotuvėje www.queenstouch.lt rasite itin platų profesionalių priemonių nagams asortimentą: priauginimo sistemos, geliniai lakai, nagų dailės bei darbo įrankiai, įvairiūs priedai.

  Besirūpinantiems savo pačių bei klientų grožiu, pasiūlysime prekių kūno puoselėjimui: kūno prausimo, šveitimo, maitinimo priemones; plaukų, antakių, blakstienų priežiūros bei namų kvapų produkcijos.

  Taip pat EPSTUDIJA organizuojami manikiūro, pedikiūro, nagų dailės mokymai, kuriuos dėsto sertifikuoti instruktoriai.

  Įkūrėjos moto: tikėti savo svajonėmis ir nebijoti jų realizuoti. Ši studija ir el. parduotuvė yra viena iš išpildytų svajonių, todėl kviečiame klientus jų siekti kartu.

  Sekite Eureliją Instagram tinkle